"Таран для амбіцій": опозиція повела людей на свідому провокацію під Святошинським судом - Герман

12.01.2014 08:10

"Таран для амбіцій": опозиція повела людей на свідому провокацію під Святошинським судом - Герман

Опозиційні політики вчора 10 січня під Києво-Святошинським судом повели людей на свідому провокацію, заявила народний депутат України від Партії регіонів Ганна Герман. За її словами, зараз дуже важливо розуміти, як вийти з цієї ситуації. Депутат зауважила, що формат круглих столів за участю політиків вже вичерпав себе.

Опозиційні політики вчора 10 січня під Києво-Святошинським судом повели людей на свідому провокацію.

Про це в коментарі УНІАН заявила народний депутат України від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи події 10 січня під Києво-Святошинським судом, де сталися сутички між мітингувальниками і бійцями "Беркута".

"Сьогодні Київ став середовищем для розмноження різного роду провокацій і провокаторів. Політики, які вели людей під суд, не могли не розуміти, що там буде" Беркут ". В будь-якій країні світу, навіть найбільш демократичної, опір правоохоронцям закінчується однаково. Цього можуть не розуміти прості люди, але це добре розуміють політики, і вони не повинні використовувати людей як таран для досягнення своїх амбіцій. Мені дуже шкода тих людей, які постраждали в результаті того, що були використані опозиційними політиками. Людей повели на свідому провокацію, і це очевидні речі! ", - Сказала Герман.

За її словами, зараз дуже важливо розуміти, як вийти з цієї ситуації. Депутат зауважила, що формат круглих столів за участю політиків вже вичерпав себе.

"Потрібно, щоб роль рятівника ситуації брав на себе парламент. Потрібно, щоб у парламенті невелика кількість людей, скажімо, троє від опозиції і стільки ж від влади - сіли в кабінеті і до тих пір звідти не виходили, поки б не знайшли компромісів. Мова ультиматумів тут використовуватися не може, тому що це війна, а в українській війні не буде переможців. Ми всі у ній постраждаємо, тому мова ультиматумів потрібно відкинути і використовувати в цьому діалозі мову державників, людей, які розуміють ціну української незалежності. Потрібно негайно шукати компроміс у парламенті. Інакше ця інфекція провокацій, яка так щедро плодиться в Києві, може привести до непередбачуваних наслідків ", - зазначила Герман.

10 січня активісти пікетували приміщення Києво-Святошинського райсуду. До приміщення суду також було підтягнуто велика кількість бійців спецпідрозділів міліції.

Під час зіткнень, що сталися біля суду, міліція побила трьох народних депутатів від ВО "Свобода" - Едуарда Леонова, Юрія Бублика і Павла Кириленка, а також екс-міністра внутрішніх справ, лідера руху "Третя українська республіка" Юрія Луценка.

Також після зіткнень з бійцями спецпідрозділу "Беркут" біля Києво-Святошинського райсуду були госпітолізовані шість постраждалих активістів.

Разом з тим, за даними міліції, вчора біля суду близько 20 працівників "Беркута" отримали різні пошкодження. Відносно активістів відкрито кілька кримінальних виробництв за фактами хуліганства, насильства щодо працівників правоохоронних органів і втручання в діяльність судових органів.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus