Таврійський національний університет із Сімферополя переїхав до Києва

27.09.2016 15:00

Таврійський національний університет із Сімферополя переїхав до Києва

Кабінет міністрів віддав під Таврійський національний університет, який з окупованого Сімферополя переїхав до Києва, майновий комплекс Академії муніципального управління. Рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 27 вересня. Згідно з рішенням, академію реорганізовано шляхом приєднання до ТНУ.

Кабінет міністрів віддав під Таврійський національний університет, який з окупованого Сімферополя переїхав до Києва, майновий комплекс Академії муніципального управління.

Рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 27 вересня, повідомляють "Українські новини".

Згідно з рішенням, академію реорганізовано шляхом приєднання до ТНУ.

При цьому урочисте відкриття Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбулося ще 26 вересня.

На урочистому заході були присутні студенти, викладачі та випускники університету, представники Міністерства освіти, громадські активісти, які сприяли відродженню кримського ВНЗ на материковій частині України, а також народний депутат України, національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, пише видання "Крим.Реалії".

Головний корпус Академії муніципального управління розташований на вулиці Івана Кудрі, 33.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму ліквідувала ТНУ імені Вернадського та реорганізувала декілька вишів у Кримський федеральний університет.

Раніше Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля переїхав з Луганська до Сєверодонецька Луганської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus