Телефони Galaxy Note 7 більше не вибухають, Samsung відновив продаж

02.10.2016 19:00

Телефони Galaxy Note 7 більше не вибухають, Samsung відновив продаж

Компанія Samsung відновила продаж, раніше відкликаних через виробничий дефект, внаслідок якого пристрої вибухали і спалахували. За словами представників компанії, вибухи були викликані неполадками з акумуляторами пристроїв. Разом з тим, користувачі, які вже обміняли смартфони на нові, скаржаться, що Galaxy Note 7 нагріваються під час розмови.

Компанія Samsung відновила продаж, раніше відкликаних через виробничий дефект, внаслідок якого пристрої вибухали і спалахували, повідомляє ВВС.

"Компанія Samsung відновила продаж своїх флагманських смартфонів Galaxy Note 7 в Південній Кореї через місяць після того, як вони були припинені через випадки вибуху смартфонів", - йдеться в повідомленні.

За словами представників компанії, вибухи були викликані неполадками з акумуляторами пристроїв. Всього було виявлено 30 смартфонів з несправними акумуляторами, і компанія заявила про відкликання 2,5 мільйона вже проданих пристроїв.

Разом з тим, користувачі, які вже обміняли смартфони на нові, скаржаться, що Galaxy Note 7 нагріваються під час розмови, а заряд батареї закінчується занадто швидко.

Нагадаємо, телефони Galaxy Note 7, флагманська модель Samsung, спочатку надійшли в продаж 19 серпня. На початку вересня вони були відкликані. Через дефект акумулятора пристрої вибухали при заряджанні. Через приблизно два тижні після старту продажів стало відомо про декілька десятків таких випадків.

Відзначимо, раніше працівники Закарпатської митниці запобігли спробі незаконного ввезення на територію України смартфонів iPhone 7.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus