Телефонний зв'язок знову подорожчає

23.09.2016 12:00

Телефонний зв'язок знову подорожчає

Згідно з проектом, зміна тарифів пройде в два етапи: до 31 грудня 2016 року передбачено підвищення в середньому на 10,6% для населення і бюджетних установ, а з 1 січня 2017 - для бюджетних установ ще на 21,2%. З відповідною ініціативою в НКРЗІ звернувся "Укртелеком". Зараз максимальний граничний тариф для населення на місцевий зв'язок становить 39,08 грн/міс.

Національна комісія з питань регулювання зв'язку прийняла за основу проект підвищення розцінок на фіксований місцевий зв'язок. Про це йдеться в повідомленні регулятора, пише liga.net.

Згідно з проектом, зміна тарифів пройде в два етапи: до 31 грудня 2016 року передбачено підвищення в середньому на 10,6% для населення і бюджетних установ, а з 1 січня 2017 - для бюджетних установ ще на 21,2%.

З відповідною ініціативою в НКРЗІ звернувся "Укртелеком".

В основі пропозицій оператора - узгодження тарифів з ростом собівартості послуг і необхідність підвищення тарифів на послуги місцевого телефонного зв'язку установам, що фінансуються за рахунок бюджету.

Зазначена категорія абонентів отримує послуги за тарифом на 43,2% менше, ніж в інших юридичних осіб.

Зараз максимальний граничний тариф для населення на місцевий зв'язок (абонплата за телефон) становить 39,08 грн/міс у містах і райцентрах (без погодинної).

Стільки ж платять бюджетні організації. У селах за місяць максимальний граничний тариф становить 30,93 грн/міс.

Схвалений проект документа відповідно до норм чинного законодавства буде спрямовано на узгодження.

Нагадаємо, тарифи на домашні телефони вже піднімали в жовтні 2015 року.

Контрольний пакет акцій "Укртелекому" належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ).

Наразі Генеральна прокуратура веде карну справу, пов’язану з "Укртелекомом".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus