Телесеріал "Династія" перезнімуть

04.10.2016 10:00

Телесеріал "Династія" перезнімуть

Керувати проектом і розробляти сюжет будуть шоу-раннери Джош Шварц і Стефані Севедж. У центрі історії опиняться спадкоємці сімейств Колбі та Керрінгтонів. Продюсером оригінальної "Династії" був знаменитий голлівудський продюсер Аарон Спеллінг. Ролі Блейка Керрінгтона і його дружини Крістал принесли світову славу зірці "Неприємностей з Гаррі" Хічкока Джону Форсайту і Лінді Еванс.

Американський телеканал The CW Television Networ оголосив про початок роботи над відродженням знаменитого телесеріалу "Династія". Мильна опера про пристрасті навколо нафтового бізнесу і розбитих сердець двох могутніх сімейних кланів Керрінгтонів і Колбі 9 сезонів захоплювала глядачів, виходячи в ефір з 1981 по 1989 роки на каналі ABC, пише Cultprostir.

Керувати проектом і розробляти сюжет будуть шоу-раннери Джош Шварц і Стефані Севедж. У центрі історії опиняться спадкоємці сімейств Колбі та Керрінгтонів.

Продюсером оригінальної "Династії" був знаменитий голлівудський продюсер Аарон Спеллінг. Ролі Блейка Керрінгтона і його дружини Крістал принесли світову славу зірці "Неприємностей з Гаррі" Хічкока Джону Форсайту і Лінді Еванс. Яскраву роль норовливої фатальної красуні Алексіс виконала у фільмі британська зірка Джоан Коллінз.

На вітчизняних телеекранах серіал з'явився в середині дев'яностих і користувався великим успіхом у глядачів.

Раніше стало відомо, що продовження з'явиться у серіалу "Секс у великому місті".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus