Телевежа на горі Карачун вже має висоту 104 метри, залишилося змонтувати 76 - Жебрівський

22.09.2016 11:00

Телевежа на горі Карачун вже має висоту 104 метри, залишилося змонтувати 76 - Жебрівський

На горі Карачун у Донецькій області триває монтаж телевізійної вежі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької облВЦА Павло Жебрівський. "Монтажники завершили встановлення 16-ї секції, готують 17-ту. Впевнено йдемо вгору. Загалом вежа складається з 24 секцій. Зараз висота конструкції - 104 метри. Залишилося змонтувати ще 76 метрів", - написав чиновник.

На горі Карачун у Донецькій області триває монтаж телевізійної вежі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава Донецької ОблВЦА Павло Жебрівський.

"Монтажники завершили встановлення 16-ї секції, готують 17-ту. Впевнено йдемо вгору. Загалом вежа складається з 24 секцій. Зараз висота конструкції - 104 метри. Залишилося змонтувати ще 76 метрів. А в приміщеннях передавального центру повним ходом іде монтаж передавачів та іншого обладнання", - написав чиновник.

Телевежу на Карачуні було знищено на початку липня 2014 року під час бойових дій. Це позбавило українського ефірного мовлення значну територію північної частини Донецької області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus