Теплохід Дунайського пароплавства перейменують на честь героя-прикордонника

18.10.2016 12:00

Теплохід Дунайського пароплавства перейменують на честь героя-прикордонника

"Ігор Момот в 2003-2006 роках очолював Ізмаїльський прикордонний загін. Його внесок в розвиток міста Ізмаїл є неоціненним. Він користувався повагою не тільки в прикордонному колективі, а й у городян, про що свідчить недавнє перейменування вулиці на його честь", - йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби України.

Правління Українського Дунайського пароплавства ухвалило рішення про перейменування одного з своїх теплоходів на честь українського прикордонника і після проходження всіх необхідних процедур судно носитиме ім'я генерал-майора "Ігор Момот".

"Ігор Момот в 2003-2006 роках очолював Ізмаїльський прикордонний загін. Його внесок в розвиток міста Ізмаїл є неоціненним. Він користувався повагою не тільки в прикордонному колективі, а й у городян, про що свідчить недавнє перейменування вулиці на його честь", - йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби України, оприлюдненому у вівторок, 18 жовтня.

Після ускладнення ситуації на сході України, тоді ще полковник Момот особисто сформував і очолив мотоманеврену групу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби, яка виконувала завдання з охорони державного кордону на найбільш вразливих ділянках.

"Загинув герой-прикордонник 11 липня 2014р поблизу села Зеленопілля під час ворожого обстрілу з установок "Град" позицій українських прикордонників. Президент України присвоїв Момоту звання генерал-майора (посмертно)", - нагадали в українському прикордонному відомстві.

Нагадаємо, в серпні на Черкащині Ігорю Момоту відкрили пам'ятник.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus