Термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 днів, - постанова Кабміну

11.10.2016 17:00

Термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 днів, - постанова Кабміну

Згідно з постановою №681 від 5 жовтня, термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 календарних днів, окрім випадків, визначених законодавством. Термін відрядження державних службовців, які направляються для запобігання або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, виробничих аварій не може перевищувати рік.

Кабінет міністрів України встановив граничний термін для відряджень державних службовців. Згідно з постановою №681 від 5 жовтня, термін відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 календарних днів, окрім випадків, визначених законодавством.

Термін відрядження державних службовців, які направляються для запобігання або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також усунення інших обставин, які створили або можуть створити загрозу життю чи умовам життєдіяльності людей, не може перевищувати рік.

Уряд встановив, що особливості направлення у довготермінове відрядження працівників дипломатичної служби України визначаються законом "Про дипломатичну службу".

Також особливості направлення держслужбовців у відрядження для виконання своїх посадових обов'язків за межами постійного місця служби, зокрема на роботу до секретаріатів міжнародних організацій, представництв міжнародних організацій в інших країнах або органів влади іноземних держав, визначаються згідно з порядком, затвердженим Кабміном.

Нагадаємо, нещодавно Кабмін схвалив проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток", який змінює правила грошової компенсації за невикористану відпустку та надання відпустки у зв'язку з навчанням або для догляду за дітьми.

Зокрема, встановлюється виплата грошової компенсації за решту днів щорічної відпустки, що перевищують 24 календарні дні, які своєчасно не були використані працівниками. Також врегульовуються порядок та умови надання додаткової відпустки працівникам, які мають малолітніх дітей або повнолітню дитину-інваліда.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus