Терорист з Сєвєродонецька отримав три роки позбавлення волі

11.02.2017 00:00

Терорист з Сєвєродонецька отримав три роки позбавлення волі

У травні 2014 року 31-річний безробітний житель Сєверодонецька приєднався до одного з бандформувань терористів. Зі зброєю в руках чергував на блокпостах, патрулював місто на автомобілі газової служби, який викрали бойовики. Також разом з іншими місцевими безробітними і кримінальними елементами зловмисник пройшов підготовку в тренувальному таборі у Лисичанську.

Набув чинності обвинувальний вирок колишньому бойовику терористичної організації "ЛНР", який брав участь у бойових діях проти українських підрозділів.

Як повідомили у прес-центрі СБ України, у травні 2014 року 31-річний безробітний житель Сєверодонецька приєднався до одного з бандформувань терористів.

Зі зброєю в руках чергував на блокпостах, патрулював місто на автомобілі газової служби, який викрали бойовики. Також разом з іншими місцевими безробітними і кримінальними елементами зловмисник пройшов підготовку в тренувальному таборі у Лисичанську під наглядом російського куратора.

У липні 2014 року, коли українська армія визволяла Сєверодонецьк і Лисичанськ від бойовиків, він чинив їй збройний спротив у лавах НВФ. Однак, зрозумівши, що справу програно, втік.

Співробітники СБУ затримали бойовика в червні 2015 року.

За участь у діяльності незаконних збройних формувань Сєверодонецький міський суд визнав зловмисника винним і позбавив його волі терміном на три роки з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі закритого типу.

Як вже повідомлялося, 44-річну мешканку Дніпра Марину Меньшикову, що напала в жовтні 2016 року в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету на воїна АТО з молотком, видворили з Росії та окупованих нею територій.

В Україні на неї відрито кримінальне провадження за статтею 125 КК (умисне легке тілесне ушкодження).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus