Терориста Гіві вбили в Донецьку

08.02.2017 10:00

Терориста Гіві вбили в Донецьку

Командира підрозділу бойовиків "Сомалі" Михайла Толстих, відомого під прізвиськом Гіві, убито в контрольованому бойовиками Донецьку. Про це 8 лютого повідомили в "оперативному командуванні ДНР". "Сьогодні о 06.12 у результаті терористичного акту загинув Герой ДНР, командир батальйону "Сомалі" полковник Михайло Толстих, відомий як Гіві", – йдеться у повідомленні.

Командира підрозділу бойовиків "Сомалі" Михайла Толстих, відомого під прізвиськом Гіві, убито в контрольованому бойовиками Донецьку. Про це 8 лютого повідомили в "оперативному командуванні ДНР".

"Сьогодні о 06.12 у результаті терористичного акту загинув Герой ДНР, командир батальйону "Сомалі" полковник Михайло Толстих, відомий як Гіві", – йдеться у повідомленні.

Бойовики ОРДО вважають це продовженням "терористичної війни" та звинувачують "українських силовиків".

На місці події працює "слідча група".

Український журналіст Юрій Бутусов вже прокоментував смерть терориста: "Ранок починається з хороших новин. За повідомленням терориста Стрєлкова-Гіркіна, в Донецьку підірвано кабінет командира штурмового батальйону "Сомалі" "полковника "ДНР" Миколи Толстих - позивний Гіві. Чекаємо офіційних повідомлень і підтвердження, сподіваємося, що терорист, який заплямував себе вбивствами і тортурами цивільних осіб і полонених, був у кабінеті, і злетів слідом за своїм дружком Моторолою. Тримаємо кулаки за Гіві, це був би природний фінал його кар'єри", - розповів журналіст.

Зазначимо, 1 лютого повідомлялося, що Гіві зазнав поранення в боях у промзоні Авдіївки. Також за даними радіоперехоплення, незаконне збройне формування "Сомалі" втратило в районі Авдіївки близько 40% особового складу.

Нагадаємо, останнім часом прокотилася серія "арештів" та дивних смертей ватажків терористів. Так, раніше, 27 січня в Москві помер колишній ватажок терористичної організації "ЛНР" Валерій Болотов. Бойовики повідомили, що смерть настала від серцевого нападу. Проте його вдова вважає, що чоловіка отруїли.

4 лютого в Луганську в результаті вибуху загинув "начальник управління Народної міліції" терористичної організації "ЛНР" Олег Анащенко.

6 серпня, ватажок "ЛНРівців" Ігор Плотницький пережив замах. Його особисте авто підірвали невідомі.

А 19 вересня 2016 року в Москві на Рубльовці було застрелено засновника проросійської сепаратистської організації "Оплот" Євгена Жиліна, організації, в складі якої починав свою незаконну діяльність "ДНРівця" Олександр Захарченко. А 18 вересня стало відомо про смертельне "отруєння грибами", що трапилося з батьками Плотницького у Воронежі. Також Плотницький оголосив у розшук свого колишнього соратника Олексія Карякіна, який раніше очолював так званий "парламент "ЛНР".

Згодом, 21 вересня 2016 року, Плотницький заявив про запобігання "черговій спробі перевороту", слідом за якою, сказав він, до Луганська й околиць нібито "повинна була зайти українська армія". "Колега" Плотницького Захарченко тоді прокоментував, що у них "теж щось приблизне готувалося". Ба більше, Захарченко підтвердив, що відправляв на допомогу Плотницькому у зв'язку з "переворотом" незаконне збройне формування "Спарта" на чолі з одіозним Моторолою, якого пізніше - 16 жовтня 2016 року - підірвали в ліфті в Донецьку.

Пізніше у вересні 2016 року "мер" Красного Луча (Луганщина) Юрій Кондратенко закликав "підтримати керівництво народної міліції в боротьбі з казнокрадом Плотницьким". А перед цим батальйон бойовиків "Призрак им. А.Б. Мозгового" заявляв про зачистку з боку ватажка ОРЛО Плотницького.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus