Терористи обстріляли школу в Мар'їнці

04.10.2016 18:00

Терористи обстріляли школу в Мар'їнці

Як повідомляє Мар'їнське відділення поліції Донецької області, близько 00.30 терористи відкрили вогонь по житловому кварталу в районі пр. Дружби, де розташована школа №2. На момент обстрілу на території школи перебував охоронець. Осколками було пошкоджено вікна з боку головного входу в будівлю. У школі навчаються понад 150 дітей.

Вночі терористи обстріляли в Мар'їнці школу, в якій навчаються 150 дітей.

Як повідомляє Мар'їнське відділення поліції Донецької області, близько 00.30 терористи відкрили вогонь по житловому кварталу в районі пр. Дружби, де розташована школа №2. На момент обстрілу на території школи перебував охоронець. Осколками було пошкоджено вікна з боку головного входу в будівлю.

У школі навчаються понад 150 дітей.

Наслідки обстрілу житлового сектора задокументовано. На місці працювали співробітники Мар'їнського відділку поліції.

За фактом пошкодження школи відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

З початку проведення антитерористичної операції поліція Донецької області задокументовала понад 1700 терактів.

Як заявив 3 жовтня начальник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін, з початку 2016 року на Донеччині загинули 33 мирних жителя. За його даними, у 2016 році загинули 33 мирних жителя, з них - 4 жінки і 29 чоловіків, у 2015 році - 263 мирних жителя, з них - 14 дітей, 93 жінки і 156 чоловіків. Він повідомив, що тільки за 9 місяців цього року слідчі територіальних підрозділів поліції провели 800 оглядів місць подій з документуванням наслідків обстрілу території області терористичними формуваннями ОРДО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus