Ті, хто погодилися на 3-річне відпрацювання на селах, зможуть поза конкурсом вступати в мед- і педвиші

06.10.2016 20:00

Ті, хто погодилися на 3-річне відпрацювання на селах, зможуть поза конкурсом вступати в мед- і педвиші

Випускникам вищих медичних та педагогічних навчальних закладів, які підписали договір про відпрацювання протягом трьох років у сільській місцевості і селищах міського типу, держава відповідно до законодавства забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Абітурієнти, котрі підписали договір про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості та селищах міського типу, отримали право на першочергове зарахування до вищих медичних та педагогічних навчальних закладів за державним замовленням. Відповідна норма закладена в законопроекті № 3312-д "Про внесення змін до закону України "Про вищу освіту", що стосуються працевлаштування випускників", схваленому Верховною Радою України у четвер, 6 жовтня 2016 року, 236 голосами народних депутатів, передає "Інтерфакс-Україна".

Закон також передбачає, що випускники вищих навчальних закладів є вільними у виборі місця роботи "за винятком випадків, передбачених цим законом". Вищі навчальні заклади не зобов'язані здійснювати працевлаштування випускників.

Згідно зі схваленим парламентом документом, випускникам вищих медичних та педагогічних навчальних закладів, які підписали договір про відпрацювання протягом трьох років у сільській місцевості і селищах міського типу, держава відповідно до законодавства забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

Нагадаємо, під час вступної компанії 2016 року пільгами користувалися бажаючі отримати вищу освіту із зони АТО, а також учасники бойових дій.

Вступники могли подавати заяви одночасно до 15 вишів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus