Тільки три країни ОПЕК погодилися обмежити видобуток нафти

29.09.2016 11:00

Тільки три країни ОПЕК погодилися обмежити видобуток нафти

Три країни ОПЕК отримали преференції в угоді про обмеження видобутку нафти і будуть продовжувати це робити на максимальних рівнях. Про це заявив міністр енергетики Саудівської Аравії Халді аль-Фалих, передає "Інтерфакс". За його словами, мова йде про таких великих нафтовидобувачів, як Іран, Лівія і Нігерія.

Три країни ОПЕК отримали преференції в угоді про обмеження видобутку нафти і будуть продовжувати це робити на максимальних рівнях. Про це заявив міністр енергетики Саудівської Аравії Халді аль-Фалих, передає "Інтерфакс".

За його словами, мова йде про таких великих нафтовидобувачів, як Іран, Лівія і Нігерія.

Міністр енергетики Ірану Бижан Намдар Зангане підтвердив, що його країна не буде заморожувати видобуток, а майбутній рівень іранського нафтовидобутку "буде залежати від рішення формальної зустрічі ОПЕК в листопаді".

У свою чергу міністр енергетики Катару Мухаммед бен Салах ас-Саду визнав, що досягнута угода "не є значною", але допоможе глибше проаналізувати ринок.

Як раніше повідомлялося, ціни на нафту і ринок акцій США посилили підйом під час торгів у середу. Листопадовий контракт на WTI завершив основну сесію в середу на максимумі з 8 вересня - $47,05 за барель (+5,3%), продовживши підйом на електронних торгах. Brent з постачанням в листопаді піднялася вище до $49 за барель (+6,6%).

До слова, це перша подібна домовленість країн ОПЕК щодо обмеження видобутку "чорного золота", починаючи з 2008 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus