Тимчук: російського військового пристрелили за погрози викласти в соцмережі шифротелеграми Генштабу РФ

28.09.2016 11:00

Тимчук: російського військового пристрелили за погрози викласти в соцмережі шифротелеграми Генштабу РФ

"За свідченнями "товаришів по службі", Беданов напередодні погрожував оприлюднити у соцмережах шифротелеграмми з безпосередніми вказівками Генерального штабу ЗС РФ продовжувати обстріл позицій Збройних сил України і цивільних об'єктів на Маріупольському напрямку", - пише Тимчук. Командування "полку" намагається представити загибель військовослужбовця ЗС РФ як самогубство.

У "ДНР" ліквідували бойовика за погрозу викласти у соцмережі шифротелеграмми з безпосередніми вказівками Генерального штабу ЗС РФ. Про це у Facebook пише керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Він уточнив, що знайдений мертвим з двома вогнепальними пораненнями в потиличну частину голови російський військовослужбовець Олексій Беданов, який проходив "службу" у складі взводу радіозв'язку "9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти 1-го АК ДНР" (Новоазовськ).

"За свідченнями "товаришів по службі", Беданов напередодні погрожував оприлюднити у соцмережах шифротелеграмми з безпосередніми вказівками Генерального штабу ЗС РФ продовжувати обстріл позицій Збройних сил України і цивільних об'єктів на Маріупольському напрямку", - пише Тимчук.

За даними "ІС", командування "полку" намагається представити загибель військовослужбовця ЗС РФ як самогубство на ґрунті сімейних стосунків.

Раніше повідомлялося про серію загадкових смертей російських високопоставлених силовиків, які відповідали за окупаційні та "антитерористичні" операції Кремля.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus