Тимчук: серед бойовиків - спалах корости

02.11.2016 11:00

Тимчук: серед бойовиків - спалах корости

Наприкінці жовтня ц.р. в підрозділах "1-го мотострілецького батальйону" "окремого механізованого полку" (Макіївка) "1-го АК ДНР" зафіксований випадок масового захворювання військовослужбовців на коросту. Подібні факти викликають погіршення морально-психологічного стану особового складу через підвищеної небезпеки захворювання, надто в умовах казармового стану.

У зв'язку із систематичними порушеннями санітарних норм при організації служби, в з'єднаннях і частинах окупантів постійно фіксуються спалахи різних захворювань. Про це сьогодні, 2 листопада, написав у Facbook керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Наприкінці жовтня ц.р. в підрозділах "1-го мотострілецького батальйону" "окремого механізованого полку" (Макіївка) "1-го АК ДНР" зафіксований випадок масового захворювання військовослужбовців на коросту. Подібні факти викликають погіршення морально-психологічного стану особового складу через підвищеної небезпеки захворювання, надто в умовах казармового стану", - написав Тимчук.

Також він повідомив, що в прикордонних з Україною районах Ростовської області РФ, в безпосередній близькості від держкордону, фіксується скупчення сил і засобів ЗС РФ.

"Зокрема, в районі н.п. Матвєєв Курган, Закадичне, Кринка, Демидівка зафіксовано значну кількість військової техніки (ствольна артилерія, танки). Військова техніка та озброєння розміщені в лісосмугах і замасковані. Техніка охороняється особами у військовій формі без розпізнавальних знаків" , - написав Тимчук.

Раніше повідомлялося, що супротивник активізував бойову підготовку підрозділів російсько-терористичних військ на трьох полігонах окупованого Донбасу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus