Тимошенко презентувала свою програму розвитку села

29.10.2016 22:00

Тимошенко презентувала свою програму розвитку села

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала програму розвитку села, яка пропонує масове створення сімейних фермерських господарств. Презентація відбулася в суботу в Києві під час Всеукраїнського селянського віче, ініційованого "Батьківщиною".

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала програму розвитку села, яка пропонує масове створення сімейних фермерських господарств. Презентація відбулася в суботу в Києві під час Всеукраїнського селянського віче, ініційованого "Батьківщиною", передає "Інтерфакс-Україна".

"Центром і гарантією життя українського села має стати сімейне фермерське господарство... Ми повинні дати собі слово, що горді відродити село, і поставимо сильну українську владу, поставимо в центрі Києва хату-мазанку, шевченківську хатинку як подяку українському селянству", - сказала вона, виступаючи на віче.

Тимошенко зазначила, що "Батьківщина" висуває 184 кандидата на вибори голів об'єднаних територіальних громад, які заплановані на 11 і 18 грудня 2016 року. Вона пообіцяла до виборів відвідати всі регіони, де відбудуться вибори.

Вона також наголосила на необхідності ухвалення в парламенті закону про стратегічний розвиток українського фермерства. Тимошенко зазначила, що ключовою в цьому законі має бути норма про позбавлення податків тих фермерських господарств, чий прибуток за рік не перевищує 300 тис євро.

Лідер "Батьківщини" виступила за продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і відставку чинної глави Національного банку України Валерій Гонтаревої.

"Нам треба скуповувати в державну власність землю в селян, які хочуть продати її за реальною ринковою ціною. Нам треба формувати земельний ресурс, щоб давати її (в оренду - ред) сімейним фермерам", - наголосила вона.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus