Тимошенко закликає Порошенка оприлюднити всю інформацію про переговори в "нормандському форматі"

20.10.2016 14:00

Тимошенко закликає Порошенка оприлюднити всю інформацію про переговори в "нормандському форматі"

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає президента України Петра Порошенка оприлюднити секретні матеріали про переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, пише Інтерфакс-Україна. За словами Тимошенко, не повинно бути секретів від українського народу в питаннях врегулювання військового конфлікту на сході України.

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає президента України Петра Порошенка оприлюднити секретні матеріали про переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, пише Інтерфакс-Україна.

"Те, що частина документів і частина домовленостей, за твердженням представників ОБСЄ, що не оприлюднювалася і є секретною, свідчить про те, що щось робиться за спиною українського народу. І це означає, що український народ має бути дуже пильним, щоб не здали інтереси нашої нації. Тому я хотіла б, щоб президент чітко оприлюднив все, що хочуть приховати в переговорах в "нормандському форматі", - заявила Тимошенко журналістам у парламенті в четвер, 20 жовтня, у Києві.

За словами Тимошенко, не повинно бути секретів від українського народу в питаннях врегулювання військового конфлікту на сході України.

Парламентська фракція "Батьківщина" не підтримає проведення виборів на Донбасі до місцевих органів влади, оскільки вони легалізують війну, заявляє лідер фракції Юлія Тимошенко.

"Ми, як партія, фракція категорично не підтримуємо проведення виборів на Донбасі. Не підтримуємо, тому що це легалізація окупації, тому що це легалізація війни і це легалізація, по суті, конфіскації України у черговий території", - наголосила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" зазначила, що якщо Порошенко підтримає проведення виборів на Донбасі до місцевих органів влади – це означатиме, "що президент - за легалізацію окупації".

Тимошенко також зазначила, що фракція за жодних обставин не підтримає і особливий статус Донбасу. Вона вважає, що надання особливого статусу Донбасу означатиме зраду громадян України, які там живуть, і здачу української території "окупантам і бандитам".

Як повідомив Порошенко, що на переговорах у нормандському форматі було погоджено питання розробки "дорожньої карти" імплементації Мінських домовленостей.

"Головне завдання, яке ми ставили перед собою протягом останніх півроку, – переведення формату відносин у формат створення робочої "дорожньої карти", де буде чітко визначено дві складові. Складова послідовності кроків, які ми робимо для імплементації Мінських угод, і гарантії їх виконання", - зазначив президент під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками переговорів глав держав нормандського формату, які відбулися в Берліні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus