Тимошенко закликає уряд не забувати про космос

13.10.2016 09:00

Тимошенко закликає уряд не забувати про космос

"Космічна держава вносить проект бюджету на наступний рік без програми розвитку космічної галузі. Що влада в документі пише? Під що гроші виділяє? Які гроші потрібні на галузь? Які результати отримаємо?"- зазначила Тимошенко. Вона розкритикувала уряд за те, що космічна галузь позбавлена фінансування і руйнується таким чином.

"Батьківщина" вимагатиме негайного прийняття програми розвитку космічної галузі та проведення фінансового оздоровлення "Південмашу". Про це під час зустрічі з вченими, конструкторами, інженерами і співробітниками КБ "Південне" і "Південмашу", яка відбулася 12 жовтня в Дніпрі, заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, повідомляє прес-служба партії.

При цьому Тимошенко назвала абсурдом те, що в Україні, яка цілком заслужено вважається космічною державою, відсутня програма розвитку цієї сфери, а остання стратегія розвитку приймалася ще за часів її прем'єрства.

"Космічна держава вносить проект бюджету на наступний рік без програми розвитку космічної галузі. Що влада в документі пише? Під що гроші виділяє? Які гроші потрібні на галузь? Які результати отримаємо?"- зазначила Тимошенко.

Вона розкритикувала уряд за те, що космічна галузь позбавлена фінансування і руйнується таким чином.

"Треба правильно поставити цілі, правильно забезпечити їх стартовими фінансами, обов'язково очистити і реструктуризувати всі борги "Південмашу" та КБ "Південне", одночасно провівши санацію. Борги підприємств - це не погана робота працівників, адже підприємства повинні працювати в контексті розвитку космічної галузі. Якщо такої програми не існує або вона не втілюється, то звідки можуть взятися нормальна окупність галузі і підприємства?" - наголосила Тимошенко.

Тому "Батьківщина", за її словами, буде наполягати на негайному прийнятті програми розвитку галузі, яка "буде підтверджена фінансами в бюджеті". Також фракція вимагатиме ухвалення законопроекту №4130 про фінансове оздоровлення "Південмашу". Потрібно з'ясувати, в якому напрямку має працювати "Південмаш" і в якому контексті він почне давати результат і заробляти гроші.

Нагадаємо, в 2013 році Верховна Рада проголосувала космічну програму на 5 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus