Тимошенко закликала Савченко не починати сухого голодування: Путін і так за все відповість

04.03.2016 11:00

Тимошенко закликала Савченко не починати сухого голодування: Путін і так за все відповість

У заяві наголошується, що російській владі не вдалося зламати Савченко. "Ця незвичайно мужня жінка уособлює собою всю Україну, яка ніколи не буде здаватися, і буде боротися до кінця! Надіє, ми підтримуємо тебе і просимо: не піддавайся на їхні провокації, не починай знову голодування, яке є вкрай небезпечним для твого здоров'я. Збережи своє життя заради людей, які в тебе вірять!".

Лідер парламентської фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала свою колегу по фракції, народного депутата Надію Савченко, яка утримується в російському СІЗО, поки йде суд над нею, "не піддаватися на провокації російської влади і не починати знову голодування".

"Ганебний день у російському суді, коли нашій Надії Савченко навіть не дали сказати останнього слова - це чергова демонстрація всієї суті Кремля. Майже два роки безпрецедентного політичного ув'язнення української льотчиці, півроку "бутафорного" суду, при тому, що невинність Надії Савченко цілком очевидна, повна фальсифікація владою Росії судового процесу, незаконне утримання під вартою інших політичних в'язнів, - саме так Кремль демонструє своє ставлення до міжнародного права, до прав людини, до світової громадськості", - сказано в заяві Тимошенко, яку оприлюднила прес-служба "Батьківщини".

Тимошенко висловила впевненість, що режиму президента Росії Володимира Путіна "скоро доведеться відповідати за все: і за анексію Криму, і за війну і за полеглих українців на Донбасі, і за тортури, яким піддаються політичні в'язні".

Разом з тим, в заяві наголошується, що російській владі не вдалося зламати Савченко. "Ця незвичайно мужня жінка уособлює собою всю Україну, яка ніколи не буде здаватися, і буде боротися до кінця! Надіє, ми підтримуємо тебе і просимо: не піддавайся на їхні провокації, не починай знову голодування, яке є вкрай небезпечним для твого здоров'я. Збережи своє життя заради людей, які в тебе вірять! Ти потрібна своїй родині і всій Україні", - сказано в заяві.

3 березня в Донецькому міському суді Ростовської області (РФ) відбулося чергове судове засідання у справі Савченко, під час якого планувалося надати їй право на завершальне слово. Однак після виступів адвокатів суддя несподівано оголосив засідання суду закритим, не давши можливість обвинуваченій виступити. Суд переніс засідання на 9 березня, коли підсудній нададуть останнє слово, після чого колегія суддів оголосить дату вироку.

Савченко у відповідь на дії суду заявила, що розпочинає сухе голодування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus