"Торнадівці" напали на охорону Лук'янівського СІЗО, - волонтер

12.01.2017 08:00

"Торнадівці" напали на охорону Лук'янівського СІЗО, - волонтер

У Києві скоєно напад на охорону Лук'янівського СІЗО, повідомив волонтер Роман Синіцин. "Колишні бійці "Торнадо" напали на охорону. Поки що без деталей, але поліції туди приїхало багато", - розповів він. Спікер Нацполіції Ярослав Тракало повідомив, що, за попередньою інформацією, між арештантами, яких доставили після засідання суду, та конвоєм виник конфлікт у будівлі СІЗО.

У Києві скоєно напад на охорону Лук'янівського СІЗО, повідомив увечері в середу, 11 січня 2017 року, волонтер Роман Синіцин.

"Кажуть в Лук'янівському СІЗО НП.

Колишні бійці "Торнадо" напали на охорону.

Поки що без деталей, але поліції туди приїхало багато", - написав Синіцин на своїй сторінці у Facebook.

Як інформує "Українська правда", спікер Національної поліції Ярослав Тракало підтвердив інформацію про напад.

Він повідомив, що, за попередньою інформацією, між арештантами, яких доставили після засідання суду, та конвоєм виник конфлікт у будівлі СІЗО. Один із ув’язнених завдав собі тілесних ушкоджень і наразі під охороною доставлений до медзакладу.

Під час конфлікту будівлю СІЗО оточувала поліція задля того, щоб забезпечити порядок.

Водночас Тракало не зміг ані спростувати, ані підтвердити інформацію про те, що ув’язнені є бійцями роти "Торнадо". Він зазначив, що цю інформацію можуть повідомити лише у Мін'юсті.

Нагадаємо, літні закриті слуханні справи бійців скандально відомого батальйону "Торнадо" у Оболонському районному суді міста Києва супроводжувалися заворушеннями як у судовій залі, так і на прилеглій території.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus