Трамп 18 років не платив податки, посилаючись на збитки - ЗМІ

02.10.2016 15:00

Трамп 18 років не платив податки, посилаючись на збитки - ЗМІ

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп в 1995 році оголосив у податкових деклараціях про збитки в розмірі 916 млн доларів, що дозволило йому 18 років уникати сплати деяких федеральних податків. Трамп відмовився коментувати це питання. Співробітники його передвиборної кампанії не підтвердили, але й не спростували цю інформацію.

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп в 1995 році оголосив у податкових деклараціях про збитки в розмірі 916 млн доларів, що дозволило йому 18 років уникати сплати деяких федеральних податків.

Про це повідомляє газета The New York Times.

Газета, з посиланням на податкові звіти, що не публікувалися раніше, пише, що збитки були отримані на початку 1990 через неефективне управління трьома казино в Атлантік-Сіті, "нещасливу" спробу зайнятися бізнесом авіаперевезень, а також несвоєчасне придбання готелю Plaza на Манхеттені.

Трамп відмовився коментувати це питання. Співробітники його передвиборної кампанії випустили заяву, в якій не підтвердили, але й не спростували цю інформацію.

"Містер Трамп є висококваліфікованим бізнесменом, який несе відповідальність перед своїм бізнесом, сім'єю і співробітниками не виплачувати більше податків, ніж потрібно за законом", - йдеться в заяві.

Також адвокат Трампа надіслав до газети листа електронною поштою, в якому стверджує, що публікація звітів незаконна, оскільки бізнесмен не дозволяв розкривати його податкові декларації.

Раніше Трамп у своїй економічній програмі закликав до зниження податків, змін в державному регулюванні бізнесу і підвищення добробуту середнього класу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus