Трамп висловив упевненість, що за його президентства Росія поважатиме США більше, ніж тепер

08.01.2017 13:00

Трамп висловив упевненість, що за його президентства Росія поважатиме США більше, ніж тепер

Обраний президентом США Дональд Трамп висловився за хороші відносини з Росією і назвав дурнями тих, хто проти цього. "При мені як президентові Росія буде поважати нас набагато більше, ніж тепер, - продовжив він. - І обидві країни, можливо, будуть працювати разом для вирішення деяких з багатьох великих і насущних світових проблем і питань".

Обраний президентом США Дональд Трамп висловився за хороші відносини з Росією і назвав дурнями тих, хто проти цього.

Таку думку Трамп висловив у Твіттері - в трьох твітах поспіль.

"Мати хороші відносини з Росією - це хороша річ, а не погана. Тільки "тупі" люди або дурні думають що це погано!", - написав Трамп.

"Ми і без того маємо достатньо проблем у світі. При мені як президентові Росія буде поважати нас набагато більше, ніж тепер, - продовжив він. - І обидві країни, можливо, будуть працювати разом для вирішення деяких з багатьох великих і насущних світових проблем і питань".

Заява Трампа з'явилася на тлі оприлюднення доповіді американських спецслужб щодо кібератак Росії на США під час минулої виборчої кампанії. У доповіді говориться, зокрема, що рішення про хакерську кампанії з метою посприяти перемозі Трампа приймав особисто президент Росії Володимир Путін.

Відзначимо, група сенаторів від обох американських партій готує законопроект про додаткові санкції по лінії Конгресу проти Росії у зв'язку з її хакерськими атаками на американські інститути і з діями в Україні і Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus