Троян повідомив, що в справі Шеремета є прогрес

18.10.2016 15:00

Троян повідомив, що в справі Шеремета є прогрес

"Ми копаємо не тільки щодо того дня, а протягом багатьох днів, і у нас з'являється багато додаткової інформації. Коли ми зрозуміємо, що у нас глухий кут, ми про це оголосимо. Але поки у нас є прогрес, ми нічого не будемо говорити, тому що це може нашкодити слідству", – сказав заступник голови Національної поліції Вадим Троян.

Перший заступник голови Національної поліції Вадим Троян стверджує, що у розслідуванні справи про вбивство журналіста Павла Шеремета є прогрес. Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу", знову відмовившись озвучувати деталі справи.

"Ми копаємо не тільки щодо того дня, а протягом багатьох днів, і у нас з'являється багато додаткової інформації. Коли ми зрозуміємо, що у нас глухий кут, ми про це оголосимо. Але поки у нас є прогрес, ми нічого не будемо говорити, тому що це може нашкодити слідству", – сказав він.

Троян додав, що слідство ведуть чотири групи.

"Є основна група, яка знає всі нюанси, і є групи, які працюють у вузьких напрямках. Одна група працює з вибухівкою, друга – по свідках, третя – по відео, а четверта якраз по розробках. Основна група займається опитуванням свідків", – повідомив він.

Троян також заявив, що свідків стає дедалі більше.

Говорячи про складність цього злочину, він сказав, що найважче зрозуміти його мотив.

"Найскладніше зрозуміти мотив вбивства. Коли не знаєш, який мотив, не знаєш куди "копати", виходить занадто багато версій, і кожну треба відпрацювати", – заявив він.

Нагадаємо, Шеремета було вбито 20 липня в центрі Києва в результаті підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства.

Також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки, дестабілізація обстановки в Україні та помилка вбивць, метою яких могла бути цивільна дружина журналіста Олена Притула, оскільки автомобіль був її власністю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus