Тука: населенні пункти не входять в зону розведення сил у зоні АТО

14.10.2016 13:00

Тука: населенні пункти не входять в зону розведення сил у зоні АТО

Населенні пункти не входять в зону, з якої відводяться війська згідно з рамковими домовленостями Тристоронньої контактної групи про розведення сил у зоні АТО. Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука. За його словами, у Станиці Луганській зона відведення українських військових не доходить до КПВВ, на якому вони несуть службу.

Населенні пункти не входять в зону, з якої відводяться війська згідно з рамковими домовленостями Тристоронньої контактної групи про розведення сил у зоні АТО. Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" каналі 1+1 заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передає ТСН.

За його словами, у Станиці Луганській зона відведення українських військових не доходить до КПВВ, на якому вони несуть службу.

Тука уточнив, що у "сірій зоні" після розведення військ опиняться поля та ліси, але люди там не живуть.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкове рішення Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документом передбачено розведення сил і засобів у Золотому, Петрівському і Станиці Луганській.

1 жовтня розведення сил відбулося у Золотому, 7 жовтня – у Петрівському.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus