Тука: необхідно визначити юридичний статус осіб, яких утримують у полоні бойовики

11.10.2016 17:00

Тука: необхідно визначити юридичний статус осіб, яких утримують у полоні бойовики

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає за необхідне юридично визначити статус осіб, які перебувають в полоні у бойовиків. Так, громадяни, які повертаються з полону бойовиків, потребують додаткового захисту з боку держави, але не можуть його отримати через відсутність юридично визначеного статусу.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає за необхідне юридично визначити статус осіб, які перебувають в полоні у бойовиків.

"Необхідно визначити юридичний статус осіб, яких незаконно утримують на непідконтрольних територіях", - цитує у вівторок 11 жовтня прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Туку.

Як зазначають в прес-службі, громадяни, які повертаються з полону бойовиків, потребують додаткового захисту з боку держави, але не можуть його отримати через відсутність юридично визначеного статусу.

Як повідомлялося, наприкінці вересня голова СБУ Василь Грицак заявив, що Служба безпеки знайшла 8 адрес катівень на Донбасі на території, підконтрольній окупаційній владі ОРДЛО. За його словами, 6 із них – на території ОРДО, ще 2 – ОРЛО. Голова СБУ продемонстрував чотири відео свідчень потерпілих, які скаржаться на катування, голод та моральні знущання. Зокрема свідчення простої вчительки, до якої додому увірвалися озброєні люди і тримали її в полоні. Загалом зібрано вже 124 свідчення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus