Тука: сподіваюся, що питання збройної місії на Донбасі перейде від ОБСЄ до ООН

30.10.2016 12:00

Тука: сподіваюся, що питання збройної місії на Донбасі перейде від ОБСЄ до ООН

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розраховує, що питання розміщення спеціальної місії на Донбасі перейде від ОБСЄ до ООН. Тука зазначив, що пропозицій західних партнерів про озброєння спостерігачів ОБСЄ і збільшення її працівників на 500-1000 осіб, недостатньо.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розраховує, що питання розміщення спеціальної місії на Донбасі перейде від ОБСЄ до ООН.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

Тука зазначив, що пропозицій західних партнерів про озброєння спостерігачів ОБСЄ і збільшення її працівників на 500-1000 осіб, недостатньо.

"Про це треба відкрито говорити, це крапля в морі, не вирішення проблеми. Під час наведення ладу в Боснії був використаний склад в кількості 60 тисяч чоловік. Я, чесно кажучи, найбільше очікую, що все-таки це питання перейде від ОБСЄ в ООН", - сказав Тука.

Він зазначив, що у ОБСЄ можуть виникнути фінансові проблеми з роботою в Україні.

"Це дуже великі фінансові навантаження. Бюджет ОБСЄ зараз, якщо я не помиляюся, становить 170 мільйонів євро, з них 100 мільйонів євро - йде на підтримку України. І навряд чи будуть знайдені гроші. Можливо, є ймовірність, що якісь гроші будуть надходити від донорів ООН. Я цього не виключаю", - зазначив він.

27 жовтня в Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що заяви про домовленості щодо розгортання поліцейської місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) на Донбасі не відповідають дійсності.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus