Турчинов привітав інженерні війська з професійним святом

03.11.2016 11:00

Турчинов привітав інженерні війська з професійним святом

Секретар РНБО підкреслив, що нині, в умовах ведення бойових дій на сході України, роботу саперів неможливо переоцінити. "Ви завжди попереду. Щоденно ризикуючи власним життям, знешкоджуєте тисячі мін і снарядів, - рятуєте тисячі життів, готуєте і маскуєте шляхи просування військ та військові об’єкти, наводите мости і переправи, налагоджуєте польове водо- і електропостачання".

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов привітав солдатів та офіцерів інженерних військ з професійним святом. Про це сьогодні, 3 листопада, повідомили у прес-службі РНБО України.

За словами Турчинова, "за роки незалежності військові інженери ліквідували наслідки тисяч стихійних лих та надзвичайних ситуацій у різних областях України, брали активну участь у миротворчій діяльності. Наші герої-сапери виконували свою небезпечну роботу, навіть жертвуючи своїм життям. Вічна слава тим, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину".

Секретар РНБО підкреслив, що нині, в умовах ведення бойових дій на сході України, роботу саперів неможливо переоцінити. "Ви завжди попереду. Щоденно ризикуючи власним життям, знешкоджуєте тисячі мін і снарядів, - рятуєте тисячі життів, готуєте і маскуєте шляхи просування військ та військові об’єкти, наводите мости і переправи, налагоджуєте польове водо- і електропостачання", - наголосив Турчинов.

"Кажуть, що сапер на розмінуванні може помилятись тільки перший і останній раз", - зазначив секретар РНБО і побажав саперам ніколи не помилятись і завжди повертатись з бойових завдань неушкодженими.

Нагадаємо, для повного розмінування Донбасу знадобиться щонайменше 10 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus