Турчинов, слідом за Порошенком та Яценюком, висловився проти дострокових виборів: "популізм і непрофесіоналізм небезпечні"

04.03.2016 23:00

Турчинов, слідом за Порошенком та Яценюком, висловився проти дострокових виборів: "популізм і непрофесіоналізм небезпечні"

Парламентські фракції, які створили в 2014 році коаліцію, не вичерпали весь свій потенціал і можуть швидко відновити демократичну більшість у Верховній Раді. "Вони знайдуть вихід із кризи, вирішать будь-які кадрові питання, ухвалюватимуть потрібні для України закони, якщо поставлять інтереси країни вище своїх вузькополітичних амбіцій", - наголосив Турчинов.

Секретар РНБО України й один з лідерів політичної партії "Народний фронт" Олександр Турчинов закликав українських політиків до консолідації зусиль для виходу з нинішньої внутрішньополітичної кризи.

"Це колосальна проблема (політична нестабільність - ред.), тому що ті виклики, що постають перед країною, вимагають консолідації, консолідації і політикуму, і суспільства. Будь-яка соціально-політична дестабілізація, безумовно, грає на руку агресору", - цитує його "Інтерфакс-Україна".

За словами секретаря РНБО України, навіть для економічно стабільних країн щорічні вибори – це надто велике потрясіння. "Що тоді говорити про країну, що перебуває в кризі і веде війну? Для нашої країни популізм і непрофесіоналізм також небезпечні та збиткові, як і корупція. Зусилля, з якими намагаються розірвати коаліцію, я вважаю, працюють проти нашої країни, проти стабільності", - заявив Турчинов.

Він висловив думку, що парламентські фракції, які створили в 2014 році коаліцію, не вичерпали весь свій потенціал і можуть швидко відновити демократичну більшість у Верховній Раді.

"Вони знайдуть вихід із кризи, вирішать будь-які кадрові питання, ухвалюватимуть потрібні для України закони, якщо поставлять інтереси країни вище своїх вузькополітичних амбіцій", - наголосив Турчинов.

Нагадаємо, у Верховній Раді тривають перемовини між лідерами депутатських фракцій і груп щодо створення нової парламентської коаліції, від чого залежатимуть подальші демократичні реформи й співробітництво із західними партнерами, зокрема з фінансовими донорами.

Президент Петро Порошенко та прем'єр Арсеній Яценюк ("Народний фронт") при цьому виступають категорично проти проведення дострокових парламентських виборів, через які, на їхню думку, в Україні може виникнути "молдовський варіант", у якому найбільше зацікавлені в Кремлі.

"Ми маємо два тижні для формування нової коаліції, нового технократичного уряду, голосування за поправку в законі (про електронне декларування - ред.)", - заявив 2 березня голова фракції "БПП" Юрій Луценко.

"Наступні 2-3 місяці уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найбільших державних монополій, покінчити з наглядачами на митниці та вжити інших антикорупційних кроків. Інакше - фіаско. Брюссель сльозам не вірить", - наголосив Луценко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus