Туреччина через курдів запровадила в південно-східній провінції Діярбакир цілодобову комендантську годину

17.10.2016 20:00

Туреччина через курдів запровадила в південно-східній провінції Діярбакир цілодобову комендантську годину

Туреччина 17 жовтня о 5 годині ранку запровадила цілодобову комендантську годину в 15 населених пунктах у південно-східній провінції Діярбакир у рамках операції проти Робочої партії Курдистану. Турецькі силовики шукають членів РПК, їх можливі сховища та склади з боєприпасами у трьох районах провінції.

Туреччина запровадила цілодобову комендантську годину в 15 населених пунктах у південно-східній провінції Діярбакир у рамках операції проти Робочої партії Курдистану.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням Hurriyet Daily News.

"Туреччина запровадила цілодобову комендантську годину в 15 селах у південно-східній провінції Діярбакир 17 жовтня о 5 годині ранку у рамках операцій, які проводяться проти оголошених поза законом бойовиків Робочої партії Курдистану(РПК)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, турецькі силовики шукають членів РПК, їх можливі сховища та склади з боєприпасами у трьох районах провінції.

Нагадаємо, в ході повітряної операції 16 жовтня турецька армія знищила шість об'єктів РПК на околиці східної провінції Тунджелі.

У південно-східних районах Туреччини, населених переважно курдами, збройні зіткнення між силами безпеки і членами РПК відбуваються регулярно. Спалахи насильства почалися з липня 2015 року, коли Робітнича партія Курдистану порушила умови режиму припинення вогню, а турецька армія у відповідь провела низку масштабних операцій, у ході яких було вбито тисячі бойовиків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus