Туреччина готова долучитися до звільнення сирійського міста Ракка разом з США - Ердоган

25.09.2016 18:00

Туреччина готова долучитися до звільнення сирійського міста Ракка разом з США - Ердоган

Туреччина хоче долучитися до очолюваної США військової операції зі звільнення сирійського міста Ракка від бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава", якщо до цього не будуть притягнуті курди. Про це заявив президент країни Реджеп Тайіп Ердоган. "Ми готові боротися разом з США", - заявив Ердоган.

Туреччина хоче долучитися до очолюваної США військової операції зі звільнення сирійського міста Ракка від бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава", якщо до цього не будуть притягнуті курди.

Про це заявив президент країни Реджеп Тайіп Ердоган, передає "Інтерфакс" з посиланням на західні ЗМІ.

"Спільна робота дуже важлива для нас. Якщо США не притягнуть до операції PYD і YPG (курдська партія "Демократичний союз" і курдські загони народної самооборони Сирії - ред), ми готові боротися разом з США", - заявив Ердоган.

Нагадаємо, в кінці серпня Туреччина і союзні їй сирійські опозиціонери почали військову операцію "Щит Євфрату" проти угруповання ІД на території Сирії в районі Джараблус.

При цьому турецька сторона також заявляла, що операція спрямована і на зачистку території від курдських загонів нарівні з силами ІД.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus