Туреччина не визнає легітимності російських "виборів" у Криму

23.09.2016 17:00

Туреччина не визнає легітимності російських "виборів" у Криму

Анкара заявила про відмову визнавати легітимність виборів у Державну Думу РФ, проведених на території анексованого Криму. "З погляду Туреччини, вибори в Держдуму РФ в Криму не мають законної сили", - заявив прес-секретар МЗС Туреччини Танжу Більгіч. Він наголосив, що Анкара продовжує виступати на підтримку територіальної цілісності України, частиною якої є й Крим.

Анкара заявила про відмову визнавати легітимність виборів у Державну Думу Російської Федерації, проведених на території анексованого Криму.

Про це повідомляє Anadolu.

"З погляду Туреччини, вибори в Держдуму РФ в Криму не мають законної сили", - заявив прес-секретар МЗС Туреччини Танжу Більгіч.

Він наголосив, що Анкара продовжує виступати на підтримку територіальної цілісності України, частиною якої є й Крим.

"Вибори, які пройшли наприкінці минулого тижня в РФ, розглядаються нами саме з цього погляду. У зв'язку з цим, результати виборів у Криму не є для нас легітимними", - зазначив прес-секретар турецького зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, 18 вересня відбулися вибори в Держдуму РФ. Голосування проходило, в тому числі, і на території тимчасово окупованого Криму.

19 вересня ОБСЄ опублікувала звіт про проведення виборів в Держдуму. У ньому зазначалося, що виборча кампанія супроводжувалася низкою порушень, однак "прозорість зросла". Крім того, в ОПОРІ повідомили, що Росія за допомогою примусової паспортизації жителів Криму сфальшувала списки виборців.

19 вересня МЗС України закликало міжнародних партнерів не визнавати результати виборів до Держдуми РФ стосовно голосування на території тимчасово окупованого Кримського півострова. Про невизнання російських виборів у Криму заявили США, Румунія, Данія, Естонія, Литва, Німеччина, Швеція, Франція, Велика Британія, Канада і Польща. Список осіб, причетних до організації та проведення виборів 18 вересня в Держдуму в анексованому Криму, українська сторона передасть всім своїм міжнародним партнерам для внесення до санкційних списків.

20 вересня Верховна Рада України визнала нелегітимними вибори в Державну Думу РФ і відповідно її новообраний, 7-й, склад через проведення голосування у тимчасово окупованих Криму і Севастополі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus