Турецькі депутати, аби подолати корупцію, билися, кидалися айпадами і обливалися водою

13.01.2014 09:33

Турецькі депутати, аби подолати корупцію, билися, кидалися айпадами і обливалися водою

Під час бійки один із депутатів заліз на стіл і почав штовхати своїх опонентів ногами. Інший учасник засідання кинув у суперника iPad. Також учасники конфлікту кидалися пляшками з водою і били один одного кулаками. Призвідником бійки став один із представників суддівського співтовариства, яке вважає закон антиконституційним.

Турецькі політики побилися під час обговорення наслідків корупційного скандалу. Як повідомив учасник наради, колотнеча сталася під час засідання парламентської комісії, яка обговорювала закон про підвищений контроль за суддями і прокурорами з боку уряду, повідомляє РБК-ТВ.

Під час бійки один із депутатів заліз на стіл і почав штовхати своїх опонентів ногами. Інший учасник засідання кинув у суперника iPad. Також учасники конфлікту кидалися пляшками з водою і били один одного кулаками.

Призвідником бійки став один із представників суддівського співтовариства, яке вважає закон антиконституційним. Суддя обурився після того, як його заяву не стали включати у протокол засідання.

Новий закон було підготовлено прем'єром країни Реджепом Тайіпом Ердоганом після того, як правоохоронні органи у грудні 2013 року затримали 50 високопоставлених чиновників і бізнесменів, включаючи синів трьох тодішніх міністрів.

Глава уряду звільнив у зв'язку з цим декількох членів свого кабінету, проте водночас назвав антикорупційне розслідування суддівською змовою, спрямованою на скидання уряду. Через скандал своїх постів також позбулися декілька сотень поліцейських, які брали участь у розслідуванні проти чиновників.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus