Тягнибок сумнівається, що вибори президента в 2015-му взагалі відбудуться

11.01.2014 13:00

Тягнибок сумнівається, що вибори президента в 2015-му взагалі відбудуться

Опозиція зробить все можливе, щоб не допустити повторення ситуації з довиборами в Раду на п'яти проблемних округах. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив голова фракції Свобода Олег Тягнибок, коментуючи програш кандидатів від опозиції провладним політикам на повторних виборах у п'яти проблемних округах 15 грудня 2013 року.

Опозиція зробить все можливе, щоб не допустити повторення ситуації з довиборами в Раду на п'яти проблемних округах. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив голова фракції "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи програш кандидатів від опозиції провладним політикам на повторних виборах 15 грудня 2013 року.

"Півтора року (до виборів президента - ред.) нам (опозиції - ред.) необхідно працювати над тим, які будуть наші кроки щодо недопущення фальсифікації виборів. Тобто збереженню результатів голосування.

Ми розуміємо, що в Україні 33 тисячі дільниць - ні багато ні мало, - ми розуміємо, що кожна окремо опозиційна політична сила самостійно навряд чи зможе безпосередньо контролювати процес (голосування та підрахунку голосів - ред.) у всіх регіонах. Ми розуміємо, що майбутні вибори будуть унікальними. Ба більше, хочу вам сказати, зараз стоїть питання, а чи будуть взагалі вибори президента", - заявив Тягнибок.

Лідер "Свободи" також додав, що погоджується з деякими експертами і політиками, які кажуть, що фактично "немає сенсу проводити вибори, коли на наших очах відбуваються при значних перевагах опозиціонерів масові фальсифікації та використання адміністративного ресурсу".

"Але все ж таки ті події, які зараз відбуваються в Україні - Євромайдан, - погодьтеся, в будь-якому випадку... змінюють суспільство і владу", - заявив опозиціонер.

Нагадаємо, в Раді з'явився законопроект про проведення виборів президента України не в 2015-му, а в березні 2014 року.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus