У 12 школах Ужгорода скасували осінні канікули

24.10.2016 12:00

У 12 школах Ужгорода скасували осінні канікули

В Ужгороді осінні канікули скасували в 12 школах. Про це повідомляється на сайті місцевої міської ради. Згідно з інформацією міськради, школярі, у яких не буде осінніх канікул, отримають додатковий тиждень канікул взимку. "Зараз 15 шкіл йдуть на канікули, інші 12, ті, хто зараз навчається, будуть мати великі зимові канікули", - йдеться в повідомленні.

В Ужгороді осінні канікули скасували в 12 школах. Про це повідомляється на сайті місцевої міської ради.

Згідно з інформацією міськради, школярі, у яких не буде осінніх канікул, отримають додатковий тиждень канікул взимку.

"Канікули скасували, але не у всіх школах. Три роки тому в Ужгороді виник величезний скандал, облрада і міськрада вирішили, не попереджаючи учнів і школи, скасувати осінні канікули. Перед радою зібрався натовп людей, мітингували тисячі школярів. Тоді вирішили, що сама школа буде вирішувати, чи йти на канікули. Тому зараз 15 шкіл йдуть на канікули, інші 12, ті, хто зараз навчається, будуть мати великі зимові канікули", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 28 жовтня 2013 року в Ужгороді близько півтисячі школярів та їхніх батьків на знак протесту проти перенесення осінніх канікул намагалися штурмом узяти будівлю мерії. Будівлю закидали яйцями і туалетним папером.

Пізніше народний депутат України Віктор Балога повідомив, що влада Закарпаття змушує вчителів збирати інформацію і писати доноси на учнів, які брали участь в акції.

Нагадаємо, влада Ужгорода та Закарпатської області ухвалила рішення про перенесення осінніх канікул у школах на зимовий період.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus