У Porsche розповіли про розробку першого серійного електрокара Mission E

10.03.2016 22:00

У Porsche розповіли про розробку першого серійного електрокара Mission E

Генеральний директор компанії Porsche Олівер Блюм розповів про серійну версію електричного суперкара Mission E. Продажі новинки повинні початися в 2020 році. Блюм заявив, що дизайн серійної версії Porsche Mission E буде дуже схожий на прототип, який показали на автосалоні у Франкфурті в кінці 2015 року.

Генеральний директор компанії Porsche Олівер Блюм розповів про серійну версію електричного суперкара Mission E. Продажі новинки повинні початися в 2020 році.

Блюм заявив, що дизайн серійної версії Porsche Mission E буде дуже схожий на прототип, який показали на автосалоні у Франкфурті в кінці 2015 року, передає ТСН.ua.

Також голова німецької компанії додав, що у Porsche є технічна можливість домогтися для серійного спорткара 500-кілометрового запасу ходу і швидкої підзарядки батарей.

Концепт-кар Porsche Mission E мав 600-сильну електричну силову установку, повний привід і повнокероване шасі. До перших ста кілометрів на годину спорткар здатний розганятися за 3,5 секунди. На розгін з нуля до 200 кілометрів на годину моделі потрібно менше 12 секунд.

На реалізацію проекту компанія Porsche витратить близько 700 мільйонів євро. Також німецький автовиробник планує інвестувати гроші в створення 800-вольтових 150-кіловатних станцій, які дозволяти заряджати батареї машини на 80% всього за 15 хвилин.

Як повідомлялося, нещодавно голова компанії Tesla Motors Inc. Ілон Маск розповів, що американська компанія Apple Inc. розробляє власний електромобіль. На його думку, робота Apple над електроавтомобілем є "загальновідомим секретом". Він також припустив, що через якийсь час засоби пересування без можливості самокерування стануть анахронізмом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus