У Багдаді пролунали два вибухи: 17 людей загинули, понад 50 поранено

27.09.2016 18:00

У Багдаді пролунали два вибухи: 17 людей загинули, понад 50 поранено

Щонайменше 17 людей загинули, більш як 50 поранено внаслідок двох вибухів у столиці Іраку Багдаді. За повідомленням влади, один вибух стався у районі Джадіда. За цей напад взяло на себе відповідальність радикальне угруповання "Ісламська держава", заявивши, що його здійснив смертник із поясом-вибухівкою.

Щонайменше 17 людей загинули, більш як 50 поранено внаслідок двох вибухів у столиці Іраку Багдаді.

Про це у вівторок 27 вересня повідомляє Радіо "Свобода".

За повідомленням влади, один вибух стався у районі Джадіда. За цей напад взяло на себе відповідальність радикальне угруповання "Ісламська держава", заявивши, що його здійснив смертник із поясом-вибухівкою.

Приблизно у цей же час другий вибух прогримів у районі Баяа на півдні іракської столиці. Відповідальності за цей напад, скоєний смертником, наразі ніхто на себе не взяв.

Зазначається, що в останні місяці в Іраку угруповання "Ісламська держава" активізувало напади на цивільних на тлі наступу іракських сил безпеки на захоплені бойовиками території.

Нагадаємо, що у липні внаслідок атаки бойовиків на шиїтську святиню на північ від Багдада в населеному пункті Ель-Баляд було вбито щонайменше 35 осіб, ще 65 зазнали поранень. Вибух прогримів на території шанованого мусульманами-шиїтами мавзолею. Спочатку було приведено в дію вибуховий пристрій, а потім людей, що перебували там, атакувала озброєна група бойовиків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus