У Бахмачі встановили меморіальну дошку герою АТО

19.10.2016 10:00

У Бахмачі встановили меморіальну дошку герою АТО

Сергій Станіславович Кошмал був мобілізований до лав Збройних Сил України у вересні 2014 року і проходив службу в 13 мотопіхотному батальйоні. З квітня розвідник-кулеметник молодший сержант Сергій Кошмал продовжив військову службу вже за контрактом у складі 58 окремої мотопіхотної бригади. Загинув 27-річний герой 16 червня 2016 у бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога.

У Бахмачі Чернігівської області на фасаді загальноосвітньої школи № 5 громада міста відкрила меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Сергієві Кошмалу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Участь у заході взяли рідні та близькі Героя, учасники АТО, представники влади, учнівської молоді та громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого земляка і всіх військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Сергій Станіславович Кошмал був мобілізований до лав Збройних Сил України у вересні 2014 року і проходив службу в 13 мотопіхотному батальйоні. З квітня розвідник-кулеметник молодший сержант Сергій Кошмал продовжив військову службу вже за контрактом у складі 58 окремої мотопіхотної бригади.

Загинув 27-річний герой 16 червня 2016 у бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога в районі Авдіївки Донецької області.

Нагадаємо, за час АТО загинули 2504 українських воїни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus