У Бахмутському районі затримано колишнього "казака", котрий зневірився в "ідеях "Новоросії"

07.03.2016 18:00

У Бахмутському районі затримано колишнього "казака", котрий зневірився в "ідеях "Новоросії"

Під час наступу українських військ бойовик відмовився разом із іншими відступати до Луганська та продовжувати воювати. Він залишив зброю і повернувся додому, де переховувався від правоохоронців. "Я не підтримую ідеї "Новоросії". Закликаю ополченців скласти зброю щоб закінчилася швидше війна на Донбасі", - заявив затриманий.

На Донбасі співробітники військової контррозвідки СБ України спільно з поліцією затримали мешканця селища Миронівський Бахмутського району Донецької області, який виявився бойовиком проросійської терористичної організації "ЛНР", передає 7 березня 2016 року прес-центр СБУ.

У травні 2014 року зловмисник приєднався до одного з "казачіх" угруповань терористів на чолі з ватажком на прізвисько "Батя". Зі зброєю в руках чергував на блокпостах біля розташованого у тому ж районі села Воздвиженка (до 2016 року - Красний Пахар), перевіряв документи громадян та автотранспорт.

Під час наступу українських військ бойовик відмовився разом із іншими відступати до Луганська та продовжувати воювати. Він залишив зброю і повернувся додому, де переховувався від правоохоронців.

"Я не підтримую ідеї "Новоросії". Закликаю ополченців скласти зброю щоб закінчилася швидше війна на Донбасі", - заявив затриманий.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Як вже повідомлялося, СБУ запустила програму повернення додому бойовиків, які не вчинили тяжких й особливо тяжких злочинів, склали зброю й добровільно погоджуються співробітничати зі слідством.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus