У Бєларусі нарахували 160 тис. українських біженців

27.09.2016 10:00

У Бєларусі нарахували 160 тис. українських біженців

"Проблема, звичайно, глобальна, але у нас, в Бєларусі, на цьому етапі вона вирішена. Сподіваємося, що більше таких хвиль у майбутньому не буде. Але ми, з боку спостерігаючи за тим, що відбувається в Європі, вважаємо, що потрібно приймати швидкі, чіткі і конкретні рішення, інакше скоро європейці будуть думати про збереження європейської ідентичності", - зауважив голова МЗС Макей.

Кількість біженців з України на території Бєларусі досягла 160 тис. і зараз не збільшується. Про це повідомив міністр закордонних справ Бєларусі Володимир Макей в інтерв'ю Радіо ООН.

"Проблему (вимушеної міграції і біженців - ред.) треба вирішувати. Ми це відчуваємо на собі - у нас більш як 160 тис. біженців з України. Зараз число не зростає, зупинилося. Але ми змушені були свого часу вживати екстренні рішення, які повинні були привести до того, щоб ці люди не відчували себе такими, що опинилися в якійсь біді", - цитує слова Макея Інтерфакс-Україна.

На думку голови білоруської МЗС, держава повинна надати певні правові рамки для інтеграції біженців у те чи інше суспільство, до цього потрібно залучати і приватний бізнес.

"Проблема, звичайно, глобальна, але у нас, в Бєларусі, на цьому етапі вона вирішена. Сподіваємося, що більше таких хвиль (міграції - ред.) у майбутньому не буде. Але ми, з боку спостерігаючи за тим, що відбувається в Європі, вважаємо, що потрібно приймати швидкі, чіткі і конкретні рішення, інакше скоро європейці будуть думати про збереження європейської ідентичності", - зауважив Макей.

Нагадаємо, у вересні 2014 року президент Олександр Лукашенко підписав указ "Про перебування громадян України в республіці Бєларусь", згідно з яким українцям спрощуються умови перебування на території Бєларусі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus