У бойовика Гіві серйозний конфлікт з Захарченком, його можуть незабаром знищити - Тимчук

19.10.2016 15:00

У бойовика Гіві серйозний конфлікт з Захарченком, його можуть незабаром знищити - Тимчук

Бойовики незаконного збройного формування "Сомалі" не відкидають можливість ліквідації їхнього ватажка Гіві найближчим часом. про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп із "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. Останнім часом помічено погіршення особистих стосунків Гіві із ватажком "ДНР" Захарченком.

Бойовики незаконного збройного формування "Сомалі" не відкидають можливість ліквідації їхнього ватажка Гіві найближчим часом. про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп із "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Останнім часом помічено погіршення особистих стосунків ватажка бандформування "Сомалі" Гіві (Михайло Сергійович Толстих) із ватажком "ДНР" Захарченком і його найближчим оточенням, викликане постійними спробами Гіві опротестовувати або саботувати накази керівництва "ДНР" щодо дій очолюваного ним бандформування. Також Захарченка дратує той факт, що командир "Сомалі", саботуючи його накази, явно демонструє лояльність до російських "кураторів".

За словами Тимчука, останнім приводом для конфлікту стала відмова Гіві виконувати наказ Захарченка про передислокацію тренувального табору "Сомалі" з території колишньої середньої школи в н.п. Макіївка.

"У самому бандформуванні "Сомалі", бойові підрозділи якого зараз виконують "бойові завдання" в районі Авдіївки, як раніше повідомляла група "ІС", склалася вкрай негативна морально-психологічна ситуація, що посилює позиції Захарченка в конфлікті з Гіві. Після ліквідації Мотороли самі бойовики зі складу "Сомалі" не відкидають, що подібна доля найближчим часом чекає і їхнього командира", - додав керівник групи ІС.

Нагадаємо, 17 жовтня після загибелі російського терориста Арсенія Павлова (Моторола) бойовик Михайло Толстих (Гіві) заявив, що це "світовий злочин".

"Хто б це не зробив, за це дуже сильно буде розплачуватися. Вся Україна. Кожне місто після "Донецької народної республіки", яке ми будемо захоплювати далі, до Києва. Я буду рівняти із землею. За цього друга", - сказав Гіві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus