У Бразилії з в'язниці втекли 200 зеків

30.09.2016 08:00

У Бразилії з в'язниці втекли 200 зеків

Чиновники державної пенітенціарної служби Бразилії розповіли, що в'язні підпалили кілька тюремних камер в одному з крил в’язниці під час ранкової переклички. У подальшому хаосі ув'язнені зламали 4-метровий паркан та пробралися у довколишні поля, засаджені цукровою тростиною, та до ріки. Інформації про травми чи загибелі серед арештантів чи персоналу в’язниці не надходило.

У результаті повстання, щонайменше 200 арештантів утекли із в’язниці неподалік найбільшого міста Бразилії Сан-Паоло, втім більше половини були незабаром затримані, повідомляє Reuters.

Чиновники державної пенітенціарної служби Бразилії розповіли, що в'язні підпалили кілька тюремних камер в одному з крил в’язниці під час ранкової переклички. У подальшому хаосі ув'язнені зламали 4-метровий паркан та пробралися у довколишні поля, засаджені цукровою тростиною, та до ріки.

Інформації про травми чи загибелі серед арештантів чи персоналу в’язниці не надходило.

У в’язниці, з якої було здійснено втечу, перебувало більше 1800 арештантів, хоча приміщення було розраховане всього на 1 тис.

Повстання у закладах обмеження волі трапляються у Бразилії досить часто. Правозахисні організації давно критикують країну за умови в її в’язницях.

Нагадаємо, в Україні уряд взяв курс на тюремну гуманізацію.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus