У Британії розповіли, чому Росії загрожує доля країни-ізгоя

01.10.2016 17:00

У Британії розповіли, чому Росії загрожує доля країни-ізгоя

Росія через свої дії в Сирії ризикує стати країною-парією (ізгоєм). Про це глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив в інтерв’ю The Sun. За словами Джонсона, у його відомства є докази того, що атаки, здійснені російськими літаками в Сирії безсумнівно є військовим злочином. За його словами, Британія і США шукають різні методи для посилення тиску на Москву.

Росія через свої дії в Сирії ризикує стати країною-парією (ізгоєм). Про це глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив в інтерв’ю The Sun, передає The Independent.

США розглядають нові варіанти дій у Сирії у зв'язку з порушенням перемир'я - Керрі

За словами Джонсона, у його відомства є докази того, що атаки, здійснені російськими літаками в Сирії безсумнівно є військовим злочином.

"Вони кидають одну бомбу, а потім чекають гуманітарних працівників, які прибувають, щоб витягнути мирних жителів з-під уламків, а потім через п'ять хвилин вони кидають ще одну бомбу" - сказав міністр.

"У нас є докази. У нас є всі підстави вважати, що саме росіяни робили це. Ми намагаємося повною мірою це документувати, тому що на мій погляд, такі дії є безсумнівно військовим злочином" - додав він.

Росія весь час заперечує напади на цивільних у Сирії, постійно повторюючи, що її ціллю є лише "терористи".

За його словами, Британія і США шукають різні методи для посилення тиску на Москву.

"Ставлення світу до Росії погіршується і я думаю, багато хто вважає, що РФ ризикує стати країною-парією" - сказав Джонсон.

"Врешті-решт, якщо стратегією Володимира Путіна є велич і слава Росії, то він ризикує перетворити все на попіл" - додав він.

Раніше представник Держдепу заявив, що США не відкидають нових санкцій проти РФ у разі невдачі дипломатії щодо Сирії.

Нагадаємо, 19 вересня в Сирії був обстріляний конвой спільної гуманітарної допомоги Організації Об'єднаних Націй і сирійського Товариства Червоного Півмісяця. За даними ООН, обстрілу зазнали 18 вантажівок з 31. Інцидент стався в районі Урум аль-Кубра, на північний захід від міста Алеппо.

23 вересня в ході масованих авіаударів по сирійському місту Алеппо загинули щонайменше 90 осіб.

Раніше глави МЗС Франції, Італії, Німеччини, Великобританії, США та верховний представник ЄС Федеріка Могеріні зробили спільну заяву щодо Сирії. Їх опубліковано на сайті Державного департаменту США.

"Руйнівні події в Сирії на цьому тижні підкреслили те, про що ми говорили: на Росії лежить тягар довести, що вона хоче і може вжити надзвичайних заходів, щоб врятувати дипломатичні зусилля задля відновлення режиму припинення бойових дій, надати безперешкодний доступ гуманітарної допомоги і створити умови, необхідні для відновлення переговорів під егідою ООН про політичний перехід", - йдеться в заяві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus