У Броварах виявили склад з контрабандними російськими сигаретами

12.10.2016 12:00

У Броварах виявили склад з контрабандними російськими сигаретами

Зокрема, як зазначається в повідомленні прокуратури, на цьому складі "зберігалися пачки цигарок російського виробництва без марок акцизного збору встановленого зразка, замасковані в 66 палет з мінеральної вати, готові до переміщення в країни Європейського Союзу". Після проведення огляду місця події буде внесено клопотання до суду про арешт виявленого та вилученого майна.

Сьогодні, 12 жовтня, у місті Бровари на Київщині правоохоронці виявили склад із контрабандними російськими цигарками. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, на цьому складі "зберігалися пачки цигарок російського виробництва без марок акцизного збору встановленого зразка, замасковані в 66 палет з мінеральної вати, готові до переміщення в країни Європейського Союзу".

Після проведення огляду місця події буде внесено клопотання до суду про арешт виявленого та вилученого майна, підкреслили в прокуратурі.

Досудове розслідування за фактом незаконного зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів триває, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада провалила закон про кримінальну відповідальність за контрабанду сигарет і спиртного.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus