У Бухаресті через снігопади звільнили керівництво автотранспорту

07.01.2017 17:00

У Бухаресті через снігопади звільнили  керівництво автотранспорту

Генеральна рада мерії Бухареста звільнила усіх керівників Управління автотранспорту за безвідповідальне ставлення до службових обов'язків під час рясних снігопадів, що пройшли напередодні. На місце звільнених шістьох керівників підприємства призначені інші люди, які відразу почали виконувати свої обов'язки, включаючи роботу з усунення наслідків снігової стихії.

Генеральна рада мерії Бухареста звільнила усіх керівників Управління автотранспорту за безвідповідальне ставлення до службових обов'язків під час рясних снігопадів, що пройшли напередодні.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Якщо минулої зими керівництво підприємства ще сяк-так виконувало свої обов'язки, то цієї зими справи в цьому відомстві ведуться з рук геть погано. Не кажучи вже про безвідповідальне ставлення керівництва підприємства, яке в цей складний зимовий період вирішило піти у відпустку, що неприпустимо для такого підприємства", - заявила мер Бухареста Габріела Фіря.

На місце звільнених шістьох керівників підприємства призначені інші люди, які відразу почали виконувати свої обов'язки, включаючи роботу з усунення наслідків снігової стихії.

Напередодні по всій Румунії пройшли рясні снігопади, що супроводжуються шквалистим вітром. Десятки автомобільних доріг по всій країні все ще залишаються заблокованими. Очікується, що шквальний вітер, швидкість якого досягає 100 км/ч, стихне лише до вечора неділі, 8 січня.

Стовпчик термометра в окремих регіонах країни опустився до позначки мінус 25 градусів.

Як повідомили в кризовому штабі Міністерства транспорту Румунії, це найважча після 1990 року зима.

Відзначимо, в Києві протягом ночі на 7 січня для ліквідації наслідків снігопаду було залучено 252 одиниці снігоприбиральної техніки та 21 бригада ручного прибирання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus