У Чехії затримали підозрюваного в атаках на США російського хакера

19.10.2016 11:00

У Чехії затримали підозрюваного в атаках на США російського хакера

Співробітники чеської поліції затримали в центрі Праги громадянина Росії, якого підозрюють у скоєнні хакерських атак на сайти у США. Про це повідомляє РБК. У повідомленні поліцейського управління Чехії вказується, що затримання громадянина Росії, підозрюваного в хакерських нападах у Сполучених Штатах, стало можливо завдяки співпраці кримінальної поліції з ФБР.

Співробітники чеської поліції затримали в центрі Праги громадянина Росії, якого підозрюють у скоєнні хакерських атак на сайти у США. Про це повідомляє РБК.

У повідомленні поліцейського управління Чехії вказується, що затримання громадянина Росії, підозрюваного в хакерських нападах у Сполучених Штатах, стало можливо завдяки співпраці кримінальної поліції з ФБР. Операція із затримання почалася протягом 12 годин після отримання першої оперативної інформації і видачі на затримання "червоного ордера" Інтерполу.

Вказується, що хакер мешкав у готелі в центрі Праги, а по центру чеської столиці пересувався на дорогій машині разом зі своєю подругою.

У МВС Чехії вказують, що поява співробітників кримінальної поліції в готелі стала для підозрюваного такою несподіванкою, що він не чинив жодного опору, навіть знепритомнів. В результаті йому довелося надавати медичну допомогу, а потім і ушпиталити.

У чеській поліції заявляють, що тепер влада країни вирішує питання про екстрадицію підозрюваного до США.

Офіційних коментарів російської влади поки що не надходило. Ім'я затриманого в чеській поліції не назвали.

Нагадаємо, Вашингтон 7 жовтня офіційно звинуватив Росію у зламі серверів Демократичної партії США. У заяві Міністерства внутрішньої безпеки США і офісу директора національної розвідки говорилося, що хакерські атаки з метою викрадення секретної інформації були призначені для втручання Москви в американський виборчий процес.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus