У Чехії знайшли фільм Жоржа Мельєса 1904 року, що вважався загубленим

20.10.2016 23:00

У Чехії знайшли фільм Жоржа Мельєса 1904 року, що вважався загубленим

Двохвилинну картину "Змагання фокусників" знайшли на бобіні, яку в архів передала людина, що залишилася анонімом. Фільм було підписано іншою назвою, але фахівці архіву розпізнали його. Фільм відреставрують і показуватимуть як частину чеської колекції картин Мельєса. Всього в Чеському архіві зберігається 22 фільми кінематографіста.

Дослідники в національному кіноархіві Чехії знайшли фільм піонера кінематографа Жоржа Мельєса 1904 року.

Як повідомляє The Guardian, двохвилинну картину "Змагання фокусників" знайшли на бобіні, яку в архів передала людина, що залишилася анонімом.

Фільм було підписано іншою назвою, але фахівці архіву розпізнали його.

"Ґрунтуючись на детальному аналізі та дослідженні в національній бібліотеці Франції і в інших місцях, ми точно можемо сказати, що це "Змагання фокусників", який до сьогодні вважали загубленим", - заявила представниця архіву Яна Уліпова.

Фільм відреставрують і показуватимуть як частину чеської колекції картин Мельєса. Всього в Чеському архіві зберігається 22 фільми кінематографіста.

Жорж Мельєс і сам був фокусником, поки не почав знімати фільми, що дали поштовх розвитку кінематографа. За період між 1896-м і 1912 роками він зняв понад 500 фільмів, більшість з яких дійсно загублені.

Нагадаємо, минулого року в Архіві Пшеничного знайшли фільм відомого авангардного режисера Михайла Кауфмана "Небувалий похід" 1931 року. Плівка була позначена як кінохроніка і тому не була включена в спадщину режисера.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus