У Чернівцях зник волонтер зі Львова, дружині повідомили про викрадення

20.10.2016 09:00

У Чернівцях зник волонтер зі Львова, дружині повідомили про викрадення

У середу, 12 жовтня, в Чернівцях зник волонтер зі Львова Петро Кондрак. Про зникнення і можливе викрадення чоловіка, в середу, 19 жовтня, повідомила його дружина Оксана Кондрак в коментарі ZAXID.NET. Дружина зниклого волонтера звернулася до Головного управління Національної поліції Чернівецької області.

У середу, 12 жовтня, в Чернівцях зник волонтер зі Львова Петро Кондрак. Про зникнення і можливе викрадення чоловіка, в середу, 19 жовтня, повідомила його дружина Оксана Кондрак в коментарі ZAXID.NET.

"Зв'язок із Петром зник 12 жовтня, але я не відразу надала цьому значення, бо через волонтерську діяльність він часто не відповідав на дзвінки. А вже 14 жовтня мені зателефонували невідомі з прихованого номера та сказали, що його викрали на автостоянці біля чернівецького готелю "Буковина". Якщо вірити цим людям, викрадачів було кілька і вони були в зеленій формі. Але мій чоловік не мав явних ворогів, тому я навіть не уявляю, хто міг би навмисне йому заподіяти шкоду", - зазначила вона.

Дружина зниклого волонтера звернулася до Головного управління Національної поліції Чернівецької області.

"Я звернулася в поліцію 5 днів тому, але вони досі нічого не зробили. Слідчі навіть не вимагали у керівництва готелю "Буковина" відео з камер спостереження. А тим часом мого чоловіка могли вже вбити, - заявила жінка. - Через бездіяльність поліції я звернуся в прокуратуру Чернівецької області".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus