У Червонограді поліцейські стріляли, щоб затримати викрадену автівку з підлітками

07.10.2016 11:00

У Червонограді поліцейські стріляли, щоб затримати викрадену автівку з підлітками

Групи реагування патрульної поліції виявили машину на вулиці Івасюка. Почалося переслідування, на великій швидкості авто виїхало за місто. Поліцейські застосували зброю, щоб зупинити машину. У салоні ВАЗ-2106, який зупинився після пошкодження колеса, перебували двоє раніше судимих жителів Червонограда віком 14-15 років.

У Червонограді Львівської області правоохоронці застосували зброю, щоб зупинити автомобіль, який викрали двоє неповнолітніх. Автомобіль ВАЗ-2106 із вулиці Шептицького викрали під ранок п'ятниці, 6 жовтня, повідомляють на сайті поліції.

Групи реагування патрульної поліції виявили машину на вулиці Івасюка. Почалося переслідування, на великій швидкості авто виїхало за місто. Поліцейські застосували зброю, щоб зупинити машину.

У салоні ВАЗ-2106, який зупинився після пошкодження колеса, перебували двоє раніше судимих жителів Червонограда віком 14-15 років. Вони не постраждали. Підлітків затримали.

Нагадаємо, 7 лютого київська патрульна поліція під час переслідування застрелила 17-річного хлопця, який у компанії трьох інших намагався втекти на BMW.

Зазначимо, в поліції виступають за запровадження презумпції правоти патрульного.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus