У Червонограді поліцейські стріляли, щоб затримати викрадену підлітками автівку

07.10.2016 12:00

У Червонограді поліцейські стріляли, щоб затримати викрадену підлітками автівку

Групи реагування патрульної поліції виявили машину на вулиці Івасюка. Почалося переслідування, на великій швидкості авто виїхало за місто. Поліцейські застосували зброю, щоб зупинити машину. У салоні ВАЗ-2106, який зупинився після пошкодження колеса, перебували двоє раніше судимих жителів Червонограда віком 14-15 років.

У Червонограді Львівської області правоохоронці застосували зброю, щоб зупинити автомобіль, який викрали двоє неповнолітніх. Автомобіль ВАЗ-2106 із вулиці Шептицького викрали під ранок п'ятниці, 7 жовтня, повідомляють на сайті поліції.

Групи реагування патрульної поліції виявили машину на вулиці Івасюка. Почалося переслідування, на великій швидкості авто виїхало за місто. Поліцейські застосували зброю, щоб зупинити машину.

У салоні ВАЗ-2106, який зупинився після пошкодження колеса, перебували двоє раніше судимих жителів Червонограда віком 14-15 років. Вони не постраждали. Підлітків затримали.

Нагадаємо, 7 лютого київська патрульна поліція під час переслідування застрелила 17-річного хлопця, який у компанії трьох інших намагався втекти на BMW.

Зазначимо, в поліції виступають за запровадження презумпції правоти патрульного.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus