У черзі на житло - понад 43 тисячі військових

22.09.2016 12:00

У черзі на житло - понад 43 тисячі військових

Про це поінформував у Херсоні на засіданні колегії облдержадміністрації заступник міністра оборони України Ігор Долгов. У свою чергу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв запропонував, щоб Міністерство оборони пропорційно розподіляло між усіма регіонами кошти на житлове будівництво - у залежності від кількості військовослужбовців, які перебувають там у квартирних чергах.

В Україні понад 43,5 тис. військовослужбовців Збройних Сил перебувають наразі у квартирній черзі. Про це поінформував у Херсоні на засіданні колегії облдержадміністрації заступник міністра оборони України Ігор Долгов, повідомляє Укрінформ.

"Ви сказали, що в Херсонському гарнізоні на квартирному обліку 507 сімей (військовослужбовців. - Ред.). Тепер оцініть цю потребу в загальній потребі (Збройних Сил України. - Ред.), яка складає понад 43 тис. 500 військовослужбовців, які перебувають у черзі на отримання житла", - сказав Долгов.

За його словами, наразі пріоритет у фінансуванні будівництва житла для військовослужбовців міністерство віддає тим регіонам, де найбільші квартирні черги військових.

У свою чергу голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв запропонував, щоб Міністерство оборони пропорційно розподіляло між усіма регіонами кошти на житлове будівництво - у залежності від кількості військовослужбовців, які перебувають там у квартирних чергах.

Раніше в Міністерстві оборони заявляли, що розробили проект концепції забезпечення житлом військовослужбовців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus